Ostatní

"Hořící relikvie"

1. prosince 2010 v 18:29 | Lilly_Potter
Tenhle krásný obrázek je z devianart.com :D Našla jsem ho u Tygrovka :)

Vše nej, Clémence!

30. listopadu 2010 v 17:36 | Lilly_Potter
Dnedka má narozeniny Clémece... :) VŠE NEJ xD

OMG.. Něco pro zasmání :) Velké zasmání!

26. listopadu 2010 v 20:05 | Lilly_Potter
Tuhle blbinku jsem našla u Lussnape :D Blbost xD
harry/ginny lmao!

Team HP or Team Twilight?

26. listopadu 2010 v 16:59 | Lilly_Potter
Stránka hollywoodlife.com uspořádala novou anketu.. Jste team HP nebo team Twilight? Já hlasuju pro HP :) Hlasovat můžete zde xD

Stránka s recepty HP :)

26. listopadu 2010 v 16:52 | Lilly_Potter
Tohle je spíše taková zajímavůstka.. :D Stránka, kde jsou recepty z HP :D ZDE!

2 nové wally k videohře!

23. listopadu 2010 v 17:34 | Lilly_Potter
2 nové wally k videohře.. :D Podle mě jsou pěkné...

imagebam.com
imagebam.com

Jména v elfském jazyku!

23. listopadu 2010 v 17:25 | Lilly_Potter
U mé SB jsem našla tenhle článek... Je to cool, já jsem např. Vaorin - nebojácná :) Koukněte se na sebe xD

Můj názor k Relikviím!

22. listopadu 2010 v 17:07 | Lilly_Potter
Včera jsem byla na Relikviích smrti, část 1. Bylo to úžasné, ale přišlo mi to hrozně zkrácené. Ten začátek, jak Hermiona zaklíná svoje rodiče byl krásný, ale hrozně smutný. Ta scéna s těma Potterama byla dokonalá, přišlo mi to opravdu propracované. Smrt Hedviky byla strašně rychlá a zdrcující, také letěli všichni rovnou do doupěte. Urychlená byla ta část, ve které přiletěl Harry s Hagridem - mimochodem, ten nový dabér Hagrida je hrozný!! Nic proti, ale starý Hagrid byl lepší :( Škoda, že umřel! No, jdeme dál. Jak chtěl Harry odejít, tak jsem na něj měla vztek, vždyť se zachoval jako idiot! Ale Ron mě dostal, s tím, že by bez Hermiony nepřežili ani dva dny xD Ale měl pravdu. Pak mi bylo líto, že neoslavili jeho narozeniny. Jinak svatba byla dokonalá (nezmiňuju tu chudáčka George, protože bych se rozbrečela jak děcko - ale to s tím nočníkem nemělo chybu). Ten souboj v kavárně se mi taky hrozně líbil, ale pak to Grimauldovo náměstí. Věechno to bylo strašně rychlý, cesta na ministerstvo, nalezení Mundunguse... Prostě strašná rychlost!! Ale líbil se mi Dobby, jak přišel s těma botičkama a Ron prej, "pěkný kecky". To sedlo. Jinak spřátelení s Kráturou úplně vynechali, stejně tak Harryho pochybování a Brumbálově laskavosti atd., což byla škoda. Scéna na ministerstvu byla perfektní, strašně se mi to líbilo. Pak s Ronovým odštěpem, to bylo hnusný... Pěkný, ale odporný :) Scény v lese se mi docela líbili, zvlášť, jak ten lapka ucítil Hermionin parfém. Ront o ale vážně dost přeháněl,také mi tam chyběl Phineas Nigellius. Jak Harry tančil s Hermionou. To jsem se řezala smíchy v kině, až na mě všichni koukali. Bylo to úchvatný! Jindy by mi to asi nešlo, ale v tu chvíli jsem si dokázala představit, že by spolu chodili. Pak scéna s mečem, také krásná. Následující scény v Malfoy manor jsou nejlepší i nejhorší. Jak příjde Dobby je zachránit, to se mi líbilo, ale Narcisim nový účes... OMG! Ta hnědá jí vůbec nesluší. teda sluší, ale jakoby "nepatřila k Malfoyovým". Jak Belatrix zabila Dobbyho, to bylo hrozný. Brečela jsem jako kotě. NO DĚS! Poslední část, jak Voldy najde tu hůlku u Brumbála... to se mi líbilo. Ale příjde mi, že to utnuli v tu nejnapínavější chvíli! :) A co vy? Líbilo se vám to? Co by jste vytkli mé recenzi, nebo filmu? Souhlasíte se mnou?
Lill_Potter

10 nejlépe oblíkaných hvězd xD

21. listopadu 2010 v 13:49 | Lilly_Potter
Teen Vogue vytvořil žebířek 10 nejlépe oblékaných hvězd z minulého týdne. Emma se umístila na prvním místě ;)
1. Emma Watson
2. Elle Fanning
3. Chloe Sevigny
4. Rachel Bilson
5. Camillia Belle
6. Taylor Swift
7. Miley Cyrus
8. Kate Bosworth
9. Natalie Portman
10. Lea Michele

Zboží ze zábavního parku HP k prodeji online!!

21. listopadu 2010 v 13:29 | Lilly_Potter
Byli jsme informováni, že zboží z Harry Potter parku v Orlandu je nyní k dispozici ke koupi on-line, právě teď, kdy se nakupují vánoční dárky! Podívejte se na všechny výrobky, které si lze objednat zde. Můžete si koupit například figurky draků, sov, kšiltovky s motivy bradavických kolejí, kouzelnické hůlky a mnohé další. Byla také poslána fotka holčičky s trpaslenkou, celým jménem trpasličí kluběnka. Fotka v článku :)

Emma - scany z různých časopisů :)

21. listopadu 2010 v 13:26 | Lilly_Potter
Stylist:

imagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.comimagebam.com

HP 7 - 1. část =) výdělek :)

21. listopadu 2010 v 13:24 | Lilly_Potter
Podle internetové stránky ABC News, film Harry Potter a Relikvie Smrti, část I. vydělal v den své premiéry ve Spojených státech amerických 61.2 miliónů dolarů, což je v přepočtu na české koruny - 1 105 822 800.000 (překonává Prince dvojí krve - 58.2 miliónů dolarů). Film se ale umístil za těmito filmy: Twilight sága: Nový Měsíc (USA, 72.7 milionů dolarů), Twilight sága: Zatmění (USA, 68.5 miliónů dolarů), Batman - Temný rytíř (USA, 67.2 miliónů dolarů) a Transformers: Pomsta poražených (USA, 62 miliónů dolarů).

Krádež v anglii - ukradli první výtisk HP a Kámen Mudrců!

21. listopadu 2010 v 13:13 | Lilly_Potter
V Anglii ukradli jeden z prvních výtisků Harryho Pottera!

Premiéra...

19. listopadu 2010 v 19:20 | Lilly_Potter
Tak co, byli jste na premiéře HP? Já bohužel ne.... Tak mi vyprávějte zážitky xD
Lilly_Potter

HP v Popcornu!

17. listopadu 2010 v 19:17 | Lilly_Potter
V Popcornu se objevil článek o HP... Můžete si přečíst, co tam píší, když si ho koupíte. Scanner nemám :) Jsou tam ale jen ty fotky, co známe nebo ty, co znám aspoň já xD Jsou tam taky dva HP plakáty - jeden s HP7 a druhý s Emmou! :)

Lilly_Potter

5 nových wallperů!

14. listopadu 2010 v 14:01 | Lilly_Potter

Nové fotky z videohry HP!

14. listopadu 2010 v 12:27 | Lilly_Potter

Hermiona vs. Bella!

12. listopadu 2010 v 18:47 | Lilly_Potter
Web moviefone.com vyhlásil anketu Bella Swan (Twilight) vs. Hermione Granger (Harry Potter). Otázka je jednoduchá; Která z těchto postav je vám sympatičtější, kterou obdivujete a víc se vám líbí její charakter? Jen připomenu, že Hermionu ztvárnila Emma Watson a Bellu Kristen Stewart. Hlasovat můžete nejen na stránkách moviefone.com ale i na tomto blogu pod článkem!
Aktuálně je ve vedení Hermiona s velkým náskokem, uvidíme, zda jí to vydrží... Odkaz na hlasování v článku :)

Happy Birthday, Chris!

8. listopadu 2010 v 18:20 | Lilly_Potter
Dnes má své 27. narozeniny Chris Rankin, který si v HP zahrál Percyho... Všecko nej :)

Věci s motivy DH

8. listopadu 2010 v 18:19 | Lilly_Potter
SnitchSeeker, ve spolupráci s Warner Bros, budou dávat pryč několik kusů zboží na památku 19.listopadu zahájení Harryho Pottera a Relikvie smrti - Část 1. Najít zde můžete trička, mikiny, deštníky, medailonek - flashka, ... :)

HP5 - Konference (fotky)

3. listopadu 2010 v 20:17 | Lilly_Potter
Fotky po konferenci k filmu Harry Potter a Fénixův řád ze dne 25.června 2007 v Londýně. Na fotkách je vidět Evanna Lynch, Rupert Grint, Emma Watson, Daniel Radcliffe a Katie Leung. Nejvíc to tam určo sluší Evanně a Katie, mají krásné šatky xD

Stylový poster exklusivně pro časopis Empire :)

3. listopadu 2010 v 6:52 | Lilly_Potter
Filmový plátek vycházející v anglicky mluvících zemích se může pochlubit novou vychytávkou - exkluzivním plakátem k Relikviím. Více v článku...

Tapety k HP7!

2. listopadu 2010 v 20:09 | Lilly_Potter
Jsou tu nové plakáty k Relikviím! Najdete je v článku :)

Vysílání Potterovi hodinky!

2. listopadu 2010 v 18:24 | Lilly_Potter
EA Games zveřejnila první ze série Potterových hlídek, ilegálního vysílání Harryho přátel, kteří se pokoušeli o pravdivé informování kouzelnické veřejnosti.
Ve videohře Harry Potter a Relikvie Smrti I. bude možné sbírat hesla, které umožní přístup k dalšímu přenosu, které následně prozradí speciální vedlejší mise a pátrání.

Harry Potter a Ohnivý pohár na Primě v sobotu ve 12:45

29. října 2010 v 19:45 | Lilly_Potter
Již zítra, v sobotu, 30. října, můžete koukat na primě na naší oblíbenou Potterovskou ságu, tentokrát čtvrtý díl, Ohnivý pohár. Škoda, že nemáme teďka televizi :( :D
 
 

Reklama